Arvustused Hondrox

 • Виктор
  Mul oli istuv eluviis ja üle kümne lisakilo. Aja jooksul tekkisid liigesevalud, millest ei aidanud ei dieet ega kaalulangus. Arst soovitas Hondrox-i. Pärast 2 kuud regulaarset kasutamist valu kadus.
  Hondrox
 • Andrus
  Treeningu ajal kahjustatud hüppeliigese sidemed. Valu ei kadunud mitu nädalat. Lugesin fitnessi foorumist Hondroxi kohta ja otsustasin selle osta. Pihustit kasutati vastavalt juhistele. Nädala pärast kadus valu täielikult. Samal ajal taastus hüppeliigese liikuvus. Jätkan kursust terapeutilistel eesmärkidel.
  Hondrox
 • Jaanus
  Haiglas avastati mul vanusega seotud degeneratiivsed muutused liigestes. Põlved ja küünarnukid valutasid 2 aastat, arvasin, et miski ei aita. Arst kirjutas välja Hondrox. Kasutan pihustit umbes 3 nädalat. Valu ei kadunud täielikult, kuid käte ja jalgade liigutamine muutus lihtsamaks. Küünarnukid tunduvad vähem valusad.
  Hondrox
 • Kristel
  Olen kasutanud hondrox pihustit umbes 3 kuud. Ravim aitas eemaldada artriidi tunnuseid ja vähendada põletikku.
  Hondrox
 • Katrin
  Töötan juuksurina, pidevalt jalas. Spray Hondrox aitas toime tulla püsivate jalavalude ja lihaskrampidega. Ma rakendan seda vastavalt päeva lõpus olevatele juhistele. Dosaator on väga mugav, pihustab toodet hästi.
  Hondrox
Kasutaja hinnang Hondrox
4.4
30